Kategorie
Nintendo

Nowy rekord sprzedaży zafoliowanej wersji Mario 64 ustanowiony ponownie – sprzedano za 1,56 miliona dolaròw

Tego to nikt się nie spodziewał – oryginalnie zapakowana kopia gry Super Mario 64 wydanej na Nintendo 64 została sprzedana za kwotę 1 560 000 dolarów (!) na aukcji Heritage w niedzielę. Zarazem rekord należący do gry The Legend of Zelda został pobity, a Super Mario 64 zostało najdrożej sprzedaną grą w historii.

Gra Super Mario 64 została sprzedana na aukcji w kwocie 1,560,000$ i pobiła poprzedni rekord (870 000 USD) ppbity przez The Legend of Zelda w edycji na Nintendo Enteraiment System. Kopia The Legend Of Zelda miała ocenę Wata 9,0 A, a kopia Super Mario 64 otrzymała ocenę Wata 9,8 A++. Jest to praktycznie idealna, nigdy nieotwarta kopia kultowej gry z konsoli Nintendo 64. Heritage uważa że jest to jedna z pięciu na świecie istniejących kopii Mario 64 w praktycznie idealnym stanie. Jest to wielka gratka dla kolekcjonerów.

Informacje o szczęśliwym nabywcy kolekcjonerskiej gry Super Mario 64 nie zostały opublikowane.

Zarówno SM64, jak i oryginalne The Legend of Zelda dostępne są na Nintendo Switchu. W zeldę można zagrać posiadajac płatna usługę Nintendo Switch Online, a Mario 64 wchodzi w skład gry Super Mario 3D All-Stars, wydanej w zeszłym roku z okazji 25-lecia Super Mario.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s