Kategorie
Pokémon

Debiut Shiny Corsoli w Pokemon GO – jak ją zdobyć?

Shiny Corsola będzie miała swój debiut w Pokemon GO, ale tylko w wyznaczonych regionach!

Firma Pokémon uruchomiła Pokémon Air Adventures, czyli inicjatywę zapoczątkowaną w Japonii, która pomaga tworzyć wspaniałe wspomnienia z podróży. Aby to uczcić, na Okinawie w Japonii specjalny Pikachu w koszulce z Okinawy kariyushi pojawi się w Pokémon GO od 22 lipca! Ten Pikachu będzie pojawiał się przez ponad rok, więc jeśli możesz podróżować i mieć okazję odwiedzić Okinawę, możesz spróbować go poszukać!

Shiny Corsola pojawi się również w Pokémon GO od 22 lipca po raz pierwszy! Corsolę można spotkać tylko w niektórych regionach. Jeśli masz szczęście, być może wkrótce znajdziesz Shiny Corsolę! Nie ma zaplanowanego limitu czasowego na ten debiut, więc kiedy możesz podróżować do regionu, w którym Corsola pojawia się na wolności, możesz wyruszyć na poszukiwanie wersji Shiny!

Pokémon Air Adventures to inicjatywa, która pomaga tworzyć wspaniałe wspomnienia z podróży. Mamy nadzieję, że kiedy ludzie będą mogli podróżować, Pokémon Air Adventures może być okazją, aby pomóc im jeszcze bardziej cieszyć się podróżowaniem.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s