Kategorie
Nintendo Pokémon

Znamy datę premiery Pokemon Unite – kiedy będzie premiera Pokemonowego LoL’a?

Najnowsza gra od The Pokemon Company będzie miała swój debiut już wkrótce… Kiedy dokładnie?

Stworzona przez TiMi Studios oraz przez The Pokemon Company gra, czyli najnowsze Pokemon Unite będzie miało swoją premierę w tym roku. Kiedy dokładnie będziemy mogli w nią zagrać?

Data premiery Pokemon Unite

Czekaliśmy i mamy, rok po ogłoszeniu gry zadebiutuje ona na Switcha w lipcu a na urządzeniach mobilnych jeszcze w tym roku.

Co wiemy o grze?

Gdy Pokemon Unite będzie już na urządzeniach mobilnych i na Switchu, gra będzie obsługiwała graczy wieloplatformowych na dowolnej platformie, na której będą mogli grać razem. By zagrać w najnowszą grę od Pokemonów będziemy musieli posiadać konto Pokemon Trainer Club lub Nintendo, co sprawi że jeśli zaczniemy naszą podróż na Switchu, logując się na telefonie na to samo konto będziemy mogli ją kontynuować.

W naszej nowej, Pokemonowej bijatyce będziemy walczyć na wyspie Aeos -która została przedstawiona na zwiastunie- i także zbierać energię służącą do ewolucji Pokemona zwaną Aeos Energy. Wyspa zapozna graczy z komitetem Unite Battle, w którym wezmą udział w turniejach. Gracze tworząc 5-osobowe drużyny rywalizują by zdobyć jak najwięcej punktów zanim skończy się czas.

By walczyć w bitwach 5 na 5, musimy zdobyć energię Aeos przez pokonywanie dzikich Pokemonów, a następnie umieszczenie tej energii w wyznaczonych miejscach drużyny przeciwnej. Na każdym stadionie obowiązują inne zasady, takie jak różna liczba członków drużyny, czas rozgrywania meczów i nawet legendarny Pokemon, który się pojawia. W Pokemon Unite pojawią się mecze zwykłe, oraz mecze rankingowe, w których najważniejsza będzie praca zespołowa. Ranking znajdzie graczy, którzy zdobędą punkty wydajności, aby ulepszyć lub zmniejszyć swoją rangę.

Zobacz także Event przesilenia w Pokemon GO – co warto o nim wiedzieć?

Wygląd Pokemona jak i trenera będzie można dostosowywać za pomocą odzieży jak i akcesoriów. Gra umożliwi nam także zrobienie Selfie do naszego profilu zawodnika.

Na początku każdej bitwy Unite, Pokemony są ustawione na poziomie pierwszym, co pozwala nam zobaczyć jak działa poziomowanie naszych stworków. Punkty doświadczenia zdobywają w walkach, a także dzięki energii Aeos, która pomaga im awansować. Kiedy osiągną wyznaczony poziom, nauczą się Unite Move, czyli specjalnego ataku, którego mogą używać tylko w Unite Battles.

W Unite Battles nie ma czegoś takiego jak przewaga typów Pokemonów, zamiast tego każdy stworek ma swoje własne statystyki wraz z własnymi rolami, m.in takimi jak Atakujący, Obrońca, Supporter, Speedster lub Wszechstronny. By używać Pokemona w Walkach Unite, potrzebujesz specjalnej licencji, którą będzie można zakupić wymieniając monety Aeos, które można wygrać w walkach.

Co zrobić by zdobyć kartę bitewną? W Pokemon Unite mamy do dyspozycji sezonową rozgrywkę, pozwalającą graczom grać i zdobywać nagrody w grze, levelując na kolejne poziomy, kończąc misje. Kupując klejnoty Aeos, możesz tylko ulepszyć przepustkę bitewną i zdobyć więcej nagród. Dokładniej, w grze występują trzy rodzaje walut: monety, klejnoty i bilety Aeos. Klejnoty są opłacane, a monety i bilety można wygrać.

Pokemon Unite już blisko, a ja już nie mogę się doczekać by zagrać w tę grę na moim Switchu. Gra zadebiutuje na urządzeniach mobilnych mniej więcej we wrześniu/październiku.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s