Kategorie
Pokémon

『RECENZJA』New Pokemon Snap- aparat w dłoń i zaczynamy!

New Pokemon Snao to remade gry która wyszła na Nintendo 64… czas się jej przyjrzeć!

Pokemon Snap to która wyszła na konsolę Nintendo 64. Za zadanie w niej otrzymaliśmy… robienie zdjęć Pokemonów. Wsiadaliśmy do kuli i jechaliśmy po trasie pełnej stworków. Pokemony pojawiały się w swoich 64-wersjach, czyli w trójwymiarze. Gra Pokemon Snap zupełnie różniła się od innych gier Pokemon, w których naszym zadaniem było zostanie mistrzem Pokemon i złapanie ich wszystkich. Głównym bohaterem Pokemon Snap był Todd Snap.

źródło: http://www.oneesports.gg/gaming/whats-so-new-about-new-pokemon-snap/

Na New Pokemon Snap musieliśmy czekać ponad 22 lata od wydania oryginału na Nintendo 64

Ale się doczekaliśmy! New Pokemon Snap to gra na Nintendo Switch, w której TAKŻE musimy robić zdjęcia Pokemonów. Wsiadamy do pojazdu i jedziemy po wyznaczonej przez twórców gry trasie. W nowej odsłonie gry z Nintendo 64, możemy spotkać ponad 214 dobrze nam znanych kultowych stworków (a także kilka legendarnych).

Trasy w grze zabiorą nas do nowego regionu Lental

Region Lental nie wprowadza żadnych nowych Pokemonów ani generacji, jest to tylko region ze znanymi nam już Pokemonami, tylko że zgromadzonymi w jednym miejscu. W grze możemy odkryć kilka dodatkowych ścieżek, które często zaprowadzą nas do ciekawych miejsc. Biomy regionu Lental są najróżniejsze- raz podróżujemy po dżungli, raz po parku.

Modyfikuj swoje zdjęcia

Po strzeleniu paru fotek Pokemonom, możemy je potem do woli modyfikować. W jaki sposób? Każde zdjęcie zapisane w albumie lub w Photodexie możemy ulepszać nakładając na nie naklejki, filtry, ramki a także przycinając je. Zdjęcia możemy zapisać jako zrzut ekranu na naszym Switchu. Możemy przesłać je także od razu na Facebooka, Twittera a także na smartfona.

Profesor oceni twoje zdjęcie, a także zachęci do robienia coraz lepszych

W Photodexie możemy umieścić cztery różne zdjęcia Pokemona. Robiąc zdjęcia danemu gatunkowi, otrzymujemy gwiazdki. Im ciekawsze zdjęcie, im ciekawsza poza Pokemona, tym więcej gwiazdek dostaniesz. Najlepsze zdjęcia otrzymują po cztery gwiazdki. Warto robić ujęcia przedstawiające Pokemona jak najlepiej, ponieważ to one są właśnie najwyżej oceniane. Jeśli otrzymasz więcej punktów- otrzymasz także inną gwiazdkę. Rodzaje gwiazdek różnią się kolorem; brązowe, potem srebrne, złote a także najlepsze czyli platynowe.

źródło: przeclaw-news.pl/new-pokemon-snap-na-nintendo-switch-recenzja-z-2021-roku/

W New Pokemon Snap możemy obserwować codzienne środowiska życia Pokemonów

Wooper i Quagsire w jeziorku, Pikachu zjada jabłko, Scorbunny biega i skacze, Pidgeotto zabiera skaczącego Magikarpia, a to wszystko możemy sfotografować my. New Pokemon Snap daje nam mnóstwo możliwości robienia zdjęć Pokemonów w ciekawych pozach, a potem zapisywania ich. Gra wymaga od nas wysokiej spostrzegawczości, czasami jedna sekunda wystarczy aby przegapić ciekawą pozę Pokemona.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s