Kategorie
LEGO

Czas zanurkować z Ninja- przecieki ujawniają zestawy z Ninjago na 15 sezon.

Nowy sezon Ninjago już niedługo- lecz skoro nowy sezon to także nowe zestawy! Przeczytasz o nich w tym artykule!

Nowy sezon LEGO Ninjago będzie motywem Atlantis. Ninja będą odkrywać w nim głębia oceanów i napotykać nowych przeciwników. Tym razem najnowszym sezonem będzie sezon 15 o nazwie Seabound, a razem z nim otrzymamy 5 nowych zestawów (oraz 4 z LEGO Ninjago Legacy). Nie znamy dokładnej daty wydania tych zestawów, lecz możemy obstawiać że będzie to około czerwca lub lipca. W dwóch nowych zestawach Legacy otrzymamy złotą figurkę Nyi oraz złotego Zane’a.

LEGO 71750 Lloyd’s Hydro Mech

Fani ninja mogą odtwarzać sceny z serialu telewizyjnego NINJAGO®: Seabound za pomocą superfajnego Hydro Mecha Lloyda (71750). Zestaw ninja zawiera regulowanego mecha zabawkowego z dużym mieczem w jednej ręce i hydraulicznym pazurem w drugiej.

Podwodny zestaw zawiera 2 minifigurki: Scuba Lloyd z maską, butlą i płetwami oraz nikczemny strażnik Maaray.

LEGO 71752 Ninja Sub Speeder

Pojazd 2 w 1 może być używany jako samochód lub łódź podwodna i ma odczepiany dron, 2 miotacze klocków i otwierany kokpit.

Zestaw ninja zawiera 4 minifigurki: Scuba Jay i Scuba Cole, każdy ze sprzętem do nurkowania i płetwami, oraz 2 strażników Maaray z fajną bronią.

LEGO 71754 Water Dragon

Imponujący wodny smok ma regulowaną głowę, szczękę, nogi, szyję, skrzydła oraz ruchomy ogon.

W zestawie 5 minifigurek: NRG Nya, Zane z płetwonurkiem, Książę Kalmaar i 2 niebezpiecznych strażników Maaray, którzy pozwalają dzieciom toczyć emocjonujące pojedynki o cenny amulet golfowy.

W zestawie znajduje się również mini łódź podwodna z kokpitem dla Scuba Zane i podstawką na amulet.

LEGO 71755 Temple of the Endless Sea

Ten zestaw NINJAGO zawiera laboratorium, więzienie, łódź podwodną, płaszczkę manty i przykutego węża morskiego Wojira.

W zestawie znajdziemy 7 minifigurek takich jak: Scuba Kai, NRG Nya, Glutinous, Prince Kalmaar, Prince Benthomaar oraz 2 strażników Maaray.

LEGO 71756 HYDRO BOUNTY

Zestaw LEGO® NINJAGO® Hydro Bounty (71756) zawiera podwodny statek, 10 minifigurek i jest wyposażony w elementy takie jak: 2 działka sprężynowe, otwierany kokpit, rozkładane skrzydła, odłączany mech i 2 minipodwodnice.

Ten podwodny zestaw zawiera 10 minifigurek: Scuba Kai, Scuba Nya, Scuba Zane, Scuba Jay, Scuba Cole i Scuba Lloyd, każdy z płetwami, sprzętem do nurkowania i bronią do walki ze złym kwartetem księcia Kalmaara, ochroniarzem Maaray i 2 botami Wu.

Zestawy LEGO Ninjago Legacy

Nie tylko sezon 15- znajdzie się także kilka zestawów Legacy! Otrzymamy w nich brakujących złotych Ninja, czyli Nya i Zane.

LEGO 71753 Kai’s Fire Dragon

Ten zestaw konstrukcyjny zawiera 4 minifigurki: ninja Kai, Zane oraz złotą minifgurkę Nyi, a także ich wroga Wyplasha. W zestawie oprócz figurek znajdziemy także smoka Kaia. Smok posiada ruchome elementy takie jak: ogon, nogi, szczękę i skrzydła.

LEGO 71739 Ultra Sonic Raider

Pojazd 4 w 1 można rozłożyć na motocykl, samolot ze sprężynowymi działkami i 2 pojazdy terenowe.

Ten zestaw zawiera 7 minifigurek: ninja Kai, Zane, Cole i Jay, a także wężowych wojowników Mezmo i Rattla z plemienia Hypnobrai.

W zestawie także unikalna złota minifigurka Legacy Zane’a z podstawką do kolekcjonowania z okazji 10. rocznicy zabawek NINJAGO.

LEGO 71749 Final Flight of Destiny’s Bounty

Zestaw jest pełen zabawy: statek, skuter wodny, smok z ruchomymi skrzydłami, skrzynia skarbów, wyspa z więzieniem i 4 minifigurki.

71734 Kai’s Blade Cycle

źródło: jaysbrickblog.com/news/dive-into-lego-ninjago-seabound-season-15-legacy-set-photos/

W tym zestawie 4+ otrzymamy motor Kaia, oraz dwie minifigurki.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s